Nakupování

Chcete mít oči, které upoutají pozornost?

I obyčejné oči se mohou stát velice nápaditými, pokud se o jejich vzhled dostatečně dobře staráte a víte, jak na to.

Velice podstatně můžete své oči ovlivnit nejen líčením, ale i pravidelnou péčí o celý obličej a do této péče zahrnete i péči o řasy a obočí. Proto, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku, by řasy měly být husté a dlouhé a jejich požadovaný vzhled můžete ovlivnit dobře zvolenou regenerační a vyživovací kosmetikou. To stejné platí o obočí. Pro jeho dobré tvarování, které výrazným způsobem může ovlivnit vzhled obličeje, potřebujete mít co tvarovat. Proto se stejně jako o řasy, o obočí je třeba pravidelně a správně starat.

oči

Rychlý růst řas Pulo lze výrazným způsobem podpořit vhodným sérem pro jejich ošetřování. A nejlepším produktem je ten, který čerpá ze síly přírody a využívá osvědčených přírodních produktů.

Sérum pro růst řas a obočí je vhodné i pro velice citlivé oči a nemělo by vyvolat žádnou alergickou reakci. Přípravek se aplikuje pravidelně ráno a večer po dobu několika týdnů, kdy začne být viditelný efekt. Pro dokonalý účinek je žádoucí pro maximální efekt užívat sérum bez přerušení tři měsíce. Snadná aplikace kartáčkem na suché a čisté řasy nezabere víc než pár minut a je velmi snadná.

oko

Pomocí séra lze také přirozeným způsobem vytvarovat obočí.

Ve složení kosmetického regeneračního a podpůrného prostředku je obsažený arganový olej, který je v kosmetickém průmyslu velmi oblíbený a řasy umí zpevnit a zamezuje jejich lámání a vypadávání.  Přítomný ricinový olej je bohatý na kyselinu ricinoleovou, která řasy vyživuje a hydratuje.  Extrakt z merlíku čilského obsahující proteiny pomáhá řasy a obočí obnovovat a obsažené aminokyseliny fungují jako potřebná výživa. Biotin je vitamín osvědčený ze šampónu a výživných prostředků na vlasy a svůj potenciál má i pro zpevnění a růst řas a obočí. Kofein pak prokrvuje pokožku.

4/5 - (5 votes)
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chcete mít oči, které upoutají pozornost?