Business

Dovolená na horách? I v létě!

Asi všichni rádi občas vypneme a odjedeme někam na dovolenou. Někteří volí hory, někteří moře. Obě skupiny lidí by ale chtěly, aby jejich ubytování bylo hezké, odpovídalo inzerátu, a aby celkově dovolená byla hezká a bylo na co vzpomínat. Pokud jezdíte rádi na hory a poznáváte krásy naší republiky, můžete se ubytovat u nás. Ubytování Červená Voda je přímo u sjezdovky, kterou máte z apartmánu pár metrů. Trávíte dovolenou aktivně na lyžích či snowboardu? Pak je pro vás toto ubytování jako stvořené.

letní hory

Z apartmánu budete mít krásný výhled
K dispozici jsou 4 apartmány, které jsou plně vybaveny i pro rodiny s dětmi. Dva poskytují výhled na sjezdovku, ze dvou dalších můžete obdivovat horská panoramata. Cenově vychází toto ubytování na 700 Kč za noc, a děti u nás mají pobyt do 3,99 let zdarma.
Chcete bydlet jinde? I v okolí najdete mnoho hezkých ubytovacích zařízení, kde si můžete užívat volné chvíle. U každého ubytování najdete detailní informace a popis místa a ubytovacího zařízení. Díky tomu si snadno vyberete místo, kde se vám bude hezky odpočívat.

Chcete mít jistotu, že v termínu vaší dovolené budete mít kde přespávat?? Využijte možnost si na našem webu objednat a a zarezervovat ubytování. Garantujeme vám nejnižší možné ceny za ubytování.

ubytování na horách

Nevíte, jak by se tu dal využít čas? Vyzkoušet můžete jízdu v horách na koloběžce, na elektrokole, a nové zážitky můžete získat na horských kárách. Vyžití si tu najde každý, kromě sportu a pohybových aktivit jsou v okolí různé akce, které najdete přehledně vypsané v kalendáři akcí. Když nebudete vědět, co s načatým dnem, možná vám pomůže právě tento kalendář.
Věříme, že si ubytování a aktivity na horách užijete, a budete mít na dovolenou na horách krásné vzpomínky. Rezervujte si termín na letní dovolenou, ještě to stihnete, pokud jste doteď váhali. Ale už příliš nečekejte, kapacity se plní rychle.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dovolená na horách? I v létě!