Děti

Oslavte den dětí se vší parádou

Po posledních letech je každý důvod k oslavě potřeba pořádně využít. Distanční výuka, roušky, a mnohá omezení doléhala nejen na nás dospělé, ale rovněž i na psychiku dětí. A právě proto si zaslouží, aby tento rok byl jejich den výjimečný. Jak to oslavit co nejlépe?

Vyhledejte akce v okolí

Ve vašem okolí se letos jistě plánuje velké množství akcí ke dni dětí. Všechny je stihnout nemůžete, a tak záleží na vás, kterou zvolíte. Dbejte však především na to, aby se akce líbila především vašim dětem. Volňásky do muzea jsou sice jistě super, ale odpoledne s programem plné her a soutěží, nebo jízda na poníkovi je jistě zaujmou víc. 

Nezapomeňte ani na domácí oslavu

Nepodceňujte význam tohoto dne. Po všem, o co za poslední měsíce i roky přišly, si opravdu zaslouží něco víc. Program mimo domov je jistě super nápad, ale co to zkusit doladit ještě domácí oslavou? Děti totiž milují oslavy. Pozvěte jejich kamarády, a pusťte se do práce. Balónky s heliem jsou skvělý nápad, protože neslouží pouze jako super dekorace, ale skvělý měnič hlasu, což pobaví nejen děti, ale i dospělé. Přichystejte spoustu dobrot, ale myslete i na alergiky, a na zdravé mlsání, nechcete-li je předávkovat cukrem. Zvolte vhodnou hudbu, připravte si barevný make-up, a nějaký ten program, kdyby se náhodou začaly nudit.

nakousnutý meloun

Dárečky

Děti milují dárky. Vlastně všichni milují dárky. A ačkoliv se děti nemají rozmazlovat, dostat dárek ke správné příležitosti nikdy není od věci. Vyberte něco, co si dlouho přejí, nebo je překvapte suprovými drobnostmi. Můžete jim rovněž pořídit něco, co potřebují. Budoucím prvňáčkům se jistě bude hodit nová aktovka, každý využije nové botasky, nebo třeba kolo. Fantazii se meze nekladou. 

rodina na mole

Prodlužte jim večerku

Když mají děti svůj den, přejí si, aby nikdy neskončil. Toto přání jim sice splnit nemůžete, ale můžete jim alespoň den prodloužit tím, že jim posunete večerku o pár hodin. Samozřejmě jen pro tentokrát. Večer si s nimi pak můžete zahrát deskové hry, nebo kouknout na nějakou novou pohádku. 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oslavte den dětí se vší parádou