Děti

Velká rodina

Vždycky jsem si říkala, jak někdo může mít hodně dětí. Třeba například tři anebo čtyři děti. Protože já mám pouze jedno a musím říct, že je to hodně složité, protože moje dítě hodně zlobí. Je takové velmi divoké a já si někdy říkám, že asi někam uteču, abych si odpočinula. Nevím, čím jsem si to zasloužila. Ale abych pravdu řekla, je jinak opravdu skvělé a hodné. A mám ho ráda. Nicméně ale jsem velký cholerik, takže moc nejsem na to zlobení. A kolik máte děti vy? Například moje máma má pět dětí. A já musím říct, že je to velmi obdivuhodné, protože opravdu nevím, kdo by si ještě dnešní době troufl třeba na čtyři anebo pět nebo šest dětí. Vy ano? Protože tady to není jenom o tom, jestli máte nějaké peníze. Je logické, že čím více dětí, tak tím více peněz stojí. Na tomhle se shodneme všichni. Ještě důležitější tady je, jestli na to rodiče mají čas.

S dětmi je zábava.

Jestli rodiče oba dva pracují na směny, tak to asi nebude moc času na děti a celkově na rodinu. Opravdu je perfektní, když se rodiče zařídí podle toho, kolik mají času a peněz. A potom podle toho mít děti. Já vím, že někdo touží třeba po velké rodině, že chce opravdu hodně dětí, jenomže vyplatí se to, když budete stále v práci? Já si myslím, že raději bych měla dvě děti, kterým bych dala všechno. Moc ráda totiž jezdím na výlety. A jak byste se potom všichni vměstnali do auta? Myslím si, že takováto rodina by musela mít zase auta dvě. Aby měli řidičák máma a taky táta.

Děti mám ráda.

Protože je potom opravdu složité se někam narychlo dostat. Když máte plné auto, a ještě musíte třeba někam jednoho a nebo dva potom dát. Jak byste tuto situaci řešili? Myslím si, takže opravdu je mnoho možností, ale čím více dětí, tak je i více starostí, že ano? A co si myslíte tom vy, že někdo má opravdu velkou rodinu a málo času? Myslím si, že děti si zaslouží lásku rodičů, aby se necítily samy. Protože děti jsou hodně citlivé a na všechno reagují rychle a může jim něco špatného velmi uškodit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velká rodina