Business

Vlastní prostory snadno a levně

Rozjíždíte vlastní firmu a největší starost vám dělají finance? Můžeme za vás vyřešit třeba problém s prostory, které obvykle bývají nákladné. Možná jste fyzická osoba či malá firma a potřebujete nějaké sídlo, které by mohlo plnohodnotně fungovat, ale nevíte, jak to vyřešit s finančními náklady. Právě s tímto problémem máme pro vás řešení! Zajistíme pro vás prostory, které můžete využívat jako vaše sídlo firmy, a to se vším všudy!

Když u nás získáte sídlo vaší firmy, myslíme tím skutečné prostory, které fungují plnohodnotně! Tím je myšleno, že vám budou k dispozici i konferenční sály pro vaše setkávání s klienty. Nabídneme vám až devět místností pro vaše konferenční jednání. Také vám zajistíme veškeré přebírání a vyřizování vaší korespondence. To znamená, že pokud vám přijde jakákoli zásilka – dopis či balík, tak je za vás přebereme, evidujeme a vám dáme ihned vědět o jeho dodání. Samozřejmě vám na požádání můžeme poštu přeposlat na vaši požadovanou adresu. Na vaše přání vám také naskenujeme jakékoli dokumenty a vše řádně zaevidujeme.

tabule a lavice

Jestliže máte v plánu započít vaše podnikání v Ostravě či v jeho blízkém okolí, nabízíme vám prostory přímo v samotné Ostravě. Tyto služby vám poskytujeme za pouhých 250 Kč na měsíc. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. V této ceně je započteno vše výše zmíněné. Vyřídíme pro vás neomezený počet korespondence a žádné poplatky na víc za to nežádáme! Vše zdarma na požádání i naskenujeme. Vy můžete využít bezplatný vstup do našich konferenčních místností.

konferenční sál

Dokonce je můžete využít i v zahraničí, když budete potřebovat! Kontakt kancelar29.cz sežene ihned a na spolupráci se taktéž neprodleně domluvíme. Nepotřebujeme žádné velké formality. Stačí podepsat smlouvu a naše setkání potrvá maximálně 20 minut! Veškeré další informace se dočtete na našich webových stránkách, případně neváhejte využít uvedený kontakt a ve všem vám poradíme a společně se dohodneme na té nejvhodnější variantě pro vaše podnikání!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vlastní prostory snadno a levně