Business

Hra, která vás vtáhne

Užít si skvělou zábavu nemusíte pouze během sportování nebo při zběsilém klikání na myš a klávesnici při pařbě na počítači. Jsou zde i jiné možnosti.

Hra, která vás vtáhne

Člověk je obecně tvor poměrně líný. Když není potřeba, prostě se skoro nehýbe. Dnešní civilizace je toho důkazem. Hodně toho za nás dělají stroje, takže manuální práci dnes nevykonává většina společnosti, ale stále čím dál tím menší část. I to je jeden z důvodů, proč jsme stále tlustší. Problém navíc je, že ani ve volném čase tomu pohybu moc nedáme. Místo toho, abychom si šli ven zaběhat nebo oprášili své kolo, raději sedíme před televizí nebo hrajeme hry na počítači. Jednou za čas, proč ne, ale nemělo by se to přehánět.

skupina(1)

Pokud hledáte způsob, jak se alespoň trochu hýbat, a to, pokud možno i se svými přáteli, nemusíte se rovnou pouštět do nějakých sportovních nebo turistických aktivit. Možná by vás mohlo nalákat něco daleko sofistikovanějšího, co je nejen velká zábava, ale zároveň se u toho pořádně zapotíte a protáhnete. Řeč je o lasergame praha.

Existuje-li nějaká další hra, která by se dala k lasergame připodobnit, nejspíše by se jednalo o paintball. Oba tyto druhy zábavy mají mnoho společného. Jednotlivec nemá ani v jedné z nich příliš šanci na úspěch a musí se snažit kooperovat v týmu. Jen tak může vyhrát. Hlavní rozdíl je hlavně v prostředí a samozřejmě i používaných proprietách. Zatímco v paintballu je dobré pořádně se obléct od hlavy až k patě, u moderní varianty klidně můžete běhat i v tričku. Důvodem je, že pistole, co se používají v u paintballu vystřelují kuličky s barvou, se kterými to bolí a v nejhorším případě mohou způsobit i zranění. V druhém případě však po sobě jednotlivý hráči střílí pouze neškodným světlem.

lasergame_aztec03

U obou druhů her je nutné objednat se předem s tím, že u lasergame je dostupnost trochu horší, jelikož heren zase tolik není, a to ani v našem hlavním městě. Musíte se tedy smířit s tím, že každý týden na vás volné místo nevyjde, tedy nechcete-li si zahrát třeba ve středu nebo kterýkoliv jiný všední den.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hra, která vás vtáhne