Nakupování

Na dovolenou s vozem z půjčovny dodávek

Půjčovny motorových vozidel nemají o klienty nouzi. Zájem je jak o osobní automobily, tak i dodávky pro přepravu nákladu a osob. Nejčastěji se jedná o záležitosti spojené se stěhováním nebo s transportem velkých a těžkých břemen pro soukromé i firemní účely. Další možností jsou i dovolenkové pobyty lidí, kteří plánují akce ve skupinách, zpravidla jde o aktivní formu trávení volného času spojenou s objevováním přírodních krás a historických památek, ať už v naší vlasti, nebo v okolních zemích Evropské unie.

dovolená na kolech

Dovolená na kolech

Nejoblíbenější zahraniční destinací Čechů je podle průzkumů veřejného mínění Chorvatsko. To se však týká těch, co svou dovolenou prožívají na jednom místě a k uspokojení jim stačí jediná kamenitá pláž a místní krajové speciality. Mezi námi jsou však i tací, a jejich počet neustále roste, co rádi cestují za poznáním na hvězdicové výlety. Pronajmou si na každý den pro nocleh jiný hotel či penzion a pohybují se na kolech. Lze při tom využít i zapůjčeného vozu z půjčovny dodávek, který se vyplácí pro skupinové cestování, kdy jsou kola uložena na nosiči či přívěsném vozíku. Výhodou je jízda jen jedním vozem, tehdy jsou všichni pohromadě a mohou se střídat v řízení. Takto lze procestovat během týdne celou řadu zemí v Evropě, ale vzhledem k současné situaci v Evropě budou podle předpokladů lidé vyhledávat spíše tuzemské lokality. A těch zajímavých míst je v naší zemi bezpočet.

dívky na kolech

Pojízdná úschovna bagáže

Zapůjčená transportní dodávka je zároveň bezpečné úložiště cestovních zavazadel nebo jízdních kol v době, kdy se chystáte na nákup v supermarketu, na prohlídku zámku, případně na oběd v restauraci, či posezení v zahradním občerstvení. Pravděpodobnost odcizení zabezpečeného vozidla nebo jeho vyloupení je mnohem nižší, než u jízdních kol odložených venku v blízkosti restaurace nebo obchodu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na dovolenou s vozem z půjčovny dodávek