Nakupování

I keramická či kamenná podlaha může být důkladně vyčištěná

Topení v podlaze ukryté pod dlažbou

Vytápění zabudované v podlaze si získalo od svého vzniku celou řadu zájemců a obdivovatelů. Ve srovnání s klasickými radiátory se může pochlubit několika výhodami, především je vše ukryto pod pochozí vrstvou keramických dlaždic, kamene či koberců a nikde žádný radiátor nehyzdí obytný prostor. Co je však podstatné, je způsob šíření tepla v místnosti, který je rovnoměrnější, a zároveň je nesmírně komfortní teplo od nohou.

moderní kuchyně

Zahřátá chodidla od podlahy jsou dokonalým antistresem, který vám můžeme jen doporučit, a výhodné je i to, že se můžete procházet bosí po kamenech a keramických dlaždicích. Co víc si doma přát, kde si lze konečně dopřát maximální pohodlí, když se můžeme vyzout konečně z bot a našlapovat po něčem příjemně teplém.

A co víc si přát? Snad jen, aby podlaha byla čistá, nezapáchala a neměli jsme pocit, že pokožkou chodidel vstřebáváme do organismu zaschlý prach a usazené tukové částečky z vaření, promíchané se zbytky pokožky, potem a dalšími organickými nečistotami.

dlaždice na podlaze

Běžný úklid domácnosti včetně pevné podlahy nezvládá pečlivě zbavit všech nečistot povrchy, po kterých denně chodíme. Jde o to, že se časem vytvoří tenký špinavý film jak na kobercích, tak i na keramice nebo kamenech. Možná si toho doma ani nevšimnete, ale pokud byste si objednali čištění podlah https://www.wismont-cisteni.cz/cisteni-schodist-a-podlah/ speciálním vysokotlakým čističem, poznáte brzy rozdíl mezi podlahou zbavenou usazenin, a tou původní.

Tímto způsobem se důkladně čistí různé typy schodišť, podlahy z mramoru, keramické dlaždice i se spárami, obklady a dlažby z přírodního kamene včetně měkkého pískovce i tvrdé žuly. Princip úspěchu spočívá na kombinaci více faktorů, kdy do hry vstupuje velmi vysoký tlak vody s čistidlem, vyšší teplota média přes sto dvacet stupňů Celsia, rotující kartáč a okamžité odsávání uvolněných nečistot.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem I keramická či kamenná podlaha může být důkladně vyčištěná