Zdraví

V jedné chvílí svět je vzhůru

Na žádnou špatnou zprávu ohledně zdraví se člověk nemůže připravit. Vždy přijde jako blesk z čistého nebe. Je to chvilka, kdy se Vám i Vaší rodině otočí svět o sto osmdesát stupňů. Když máte doma malé děti ve školce, ve škole, akorát se chystáte opustit mateřskou a nastoupit do práce a přijde nečekaná zpráva. Doma se o tom radši nemluví. Nic ještě není jasné, ale člověk má v hlavě malého broučka, který ho nutí pořád na celou věc myslet. To, že to neřeknu dětem, jsem se rozhodla hned. Řekla jsem to manželovi a mamince, ale komu dál to opravdu zatím nevím. Doktor, říká, že když léčba zabere, bude zase vše jako předtím.

Nikdo neví jaký je mu odměřený na tomto světě čas.

Nic mě nebolí, o ničem nevím jen vím, že někde uvnitř mě je vir. Nevím, jestli mu říkat vir? Mám mu vůbec nějak říkat? Četla jsem, že se nemají problémy popírat, ale postavit se k tomu způsobem co můžeš ovlivnit, ovlivni. Co nemůžeš ovlivnit nech být. Já se tedy postavím problému čelem a začnu s léčbou. Jsem už od dětství zvyklá, že když je nemoc musí člověk užívat lék a odpočívat. Budu tedy užívat lék a odpočívat. Dále jsem se rozhodla pro bylinky, piju ráda lípu, mátu a šípek. Je to takový můj rituál osvěžení. 
Mám, ale pořád v hlavě důležitou myšlenku. Ve zdravém těle zdravý duch. Proto se snažím svého ducha udržovat zdravého. Myslet pozitivně. Jít si zacvičit, přeci mě nic nebolí. Zdravě  a pravidelně jíst, moje tělo bude sílu potřebovat. Spát, ano to je asi nejdůležitější při celé léčbě. Věnovat se kvalitnímu, pravidelnému spánku.

Síla přírody je silná, proto ráda piju bylinkový čaj.

Včera jsem si i všimla, že přicházejí myšlenky, co bude s dětmi kdybych nebyla. Musím si nastavit mysl s odpovědí, ale ty jsi. Dnes jsi, dnes se musíš postarat a dnešek si musíš užít. Nejen musíš, ale já chci opravdu si chci užít každý den na plno. Každé ráno děkuju za probuzení a za možnost užít si krásný den. Děti mě ráno obejmou manžel mi dá polibek a tohle si musím pamatovat v tom je síla uzdravení. Ve vděčnosti a pokoře.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V jedné chvílí svět je vzhůru