Sport

Sportovní fanoušek

Co děláte nejraději ve svém volném čase? Já si myslím, že mnoho lidí to má opravdu odlišné. Někdo třeba rád jenom lenoší a dívá se na televizi. A někdo zase rád třeba běhá, sportuje anebo dělá úplně něco jiného. A jak jste na tom například vy? Myslím si, že když někdo má volný čas, tak dělá samozřejmě to, co ho baví. A mě hodně baví sport. A abych pravdu řekla, tak si nedokážu bez sportu už život představit. Já vlastně sportuji celý život. A už jako dítě jsem sportovala, protože začala jsem už na základní škole ve čtvrté třídě. To jsem začínala s gymnastikou. A musím říct, že lépe jsem si opravdu vybrat nemohla. Gymnastika pro mě byla opravdu jasná volba. Byla jsem ráda, že mě to maminka zaplatila. I když ten kroužek gymnastiky byl hodně drahý, tak jsem ráda že mi maminka gymnastiku dopřála.

Hýbu se denně.

Takže sport mě vlastně doprovází úplně celý život. A jsem za to opravdu vděčná. A jsem na sportu a na pohybu úplně asi závislá. Já si osobně již nedokážu představit, že bych byla jeden den bez nějakého pohybu. A proto moc ráda jezdím na kole. Když jedu na nákup, nějaký malý, tak jedu na kole a nejezdím všude autem. Já sport beru jako základ života.

Moc ráda plavu.

Nicméně jsou ale lidé, kteří sporty nemají rádi a raději se válí u televize anebo v posteli. Ale i tak je to všem každého věc, každý má na sport a na způsob života úplně jiný názor. Ale myslím si, že trocha sportu nikoho nezabila. Spíše si myslím pravý opak. Podle mého názoru sport prospívá zdraví. Nejenom duševnímu zdraví, tak ale i fyzickému zdraví. Vždyť díky sportu jsme taková, jaký jsme. A nejlepší je, když máte s někým tu možnost sport sdílet. Já třeba moc ráda běhám s mou nejlepší kamarádkou. Obě se navzájem podporujeme jak v běhu, tak obecně ve sportu. A jakému sportu dáváte přednost vy? Pokud začínáte, tak doporučuji rychlou chůzi.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sportovní fanoušek