Finance

Pomoc s bydlením

Ne vždy jde všechno podle představ. Přijde chvíle, kdy chce ptáček vylétnout z rodinného hnízda a hledá možnost, jakým způsobem to řešit. Někdo má to štěstí, že rodiče disponují dostatečným množstvím finančních prostředků k nákupu bytu, či domu, někdo má štěstí a přižení se, či provdá tak, že má tuto záležitost vyřešenu, jinému se otevře cesta k bydlení dědictvím, či méně pravděpodobnou výhrou v loterii. Ne všichni, však mají takové štěstí. Ono život se ne vždy ubírá jednoduchými cestami a staví do cesty překážky, které nejsme schopni vždy, sami a v potřebném čase odstranit.

bydlení

Pro tyto případy slouží naše nejlevnější americká hypotéka. Veškeré podrobnosti, formuláře a kontakty, najdete na našich webových stránkách, jejich odkaz naleznete na našem webu. Kdy je náš produkt vhodný. Stručně řečeno, každý, kdo je neprůchodný, pro běžný bankovní systém. Bez jakýchkoliv urážek, je klasický bankovní sektor znevýhodněn, proti naší společnosti tím, že jejich systém je velmi konzervativní a nedovoluje takovou individualizaci při vyřizování žádosti, kterou jsme schopni klientovi poskytnout my.

pohoda

Dnešní doba je plná nástrah, které čekají na klienty v podobě různých rychlých půjček, leasingů, nákupů na splátky apod. Pouhé pozdní zaplacení splátky, které nemusí vzniknout ani ze zlého úmyslu, ale z jiných důvodů, například nemoci, nepřítomnosti, či prostého zapomnění. Následně se roztáčí kolotoč žalob, upomínek a úroků a v nejednom případě končících exekucí.

Bankovní systém je nastaven tak, že nejen tyto problémy mohou vést k neprůchodnosti žádosti systémem, který řídí algorytmy a individualizace je v této fázi rovna 0. Samozřejmě jsou zde možnosti ředitelů bankovních poboček, ale přiznejme si na rovinu, že je zde klientelismus běžný a pochopitelný a navíc produkt je pro banku, ne až tak zajímavý a dle nastavených pravidel rizikový a málokdo se chce podepsat pod něco, co by mohlo vést k rizikové investici z jejich pohledu. Mnohdy, ale ani to, že nemáte záznam v bankovním či nebankovním registru nemáte záznam, neznamená zaručený úspěch, při podání žádosti. Věk, nedostatečná bonita a další, jsou dalšími z běžných důvodů, pro nevyhovění žádosti. Pro tyto i jiné případy, je náš kolektiv profesionálů, připraven vám pomoci.

Budeme se těšit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pomoc s bydlením