Kultura

Překvapení

Dobrou volbou, jak oslavit Den matek, je určitě dárek ve formě kulturního zážitku. Kterého se zúčastní celá rodina. Z čehož mívají maminky radost dvojnásobnou. Nejen že po dlouhé době navštíví divadlo či koncertní síň, ale ještě k tomu v doprovodu svých nejbližších. Možností je několik. Stačí jen vybrat takové, které maminku opravdu potěší. Hned první titul, který je v současné době v repertoáru oblíbeného divadla, nese příznačný název. Fantastická žena. Komediální příběh, ve kterém není nouze o humor udělá radost celé rodině. Pokud má vaše maminka ráda klasická představení, pozvěte ji na baletní představení Labutí jezero. Příběh o lásce a zradě tu předvedou nejlepší současné primabaleríny. U jejíchž výkonů se tají dech. A občas i z té krásy naskakuje husí kůže. Představení doprovází reprodukovaná hudba autora. Dámská jízda je dalším titulem, který je pro tento sváteční den více než symbolický. Čtyři známé herečky v něm na osmnácti jamkách projdou všechny životní slasti a strasti. Děti, kariéra, láska. Současné problémy současné doby. S úsměvem a porozuměním.

Oslava Dne matek

Tři mušketýři je romantický muzikál, na který můžete svoji maminku bez obav pozvat. A zaručeně se bude líbit i rodinnému doprovodu. Přestože se příběh odehrává v polovině 17. století v Paříži. V době, kdy vládl Ludvík 8. a kardinál Richelieu. Na jevišti proběhne množství milostných eskapád královny Anny s vévodou z Buckinghamu.

Schodiště do divadelního sálu

Ovšem výkony mušketýrů jsou dodnes hodny obdivu. Je v nich odvaha, čestnost a pravdivost. Vstupenky na divadelní představení Sylvie jsou vždycky téměř vyprodány. Ale pokud budete mít trochu štěstí, určitě se dobře pobavíte. Téměř dvouhodinové představení se hraje bez přestávky. A proto se na to připravte. A občerstvení přibalte do maminčiny kabelky. Všichni, kdo mají doma psí mazlíčky, si určitě přijdou na své. V hlavní roli je stárnoucí manželský pár, kterému děti vyletěly z hnízda. A v jejich životě něco chybí. A tu se na scéně objeví Sylvie. Což je fenka plemene, které je tak roztomilé, že si to ani nedovedli představit. A nastaví páru nové koleje. V této romantické komedii je dokázáno, že láska existuje.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Překvapení