Finance

Útulné bydlení pro každého

Možná jste v minulosti narazili na slovní spojení „mobilní dům“, ovšem to neznamená, že skutečně víte, co se pod tímto slovním spojením může nacházet. Nechte se překvapit elegancí, skvostným designem, luxusním interiérem a celkovým obydlím za velmi ale opravdu velmi nízkou cenu.

rodina v domě

§ Dům vám postavíme, podle vašich přání a požadavků, zateplíme moderní technologií PUR pěny, která je v posledních letech nejžádanější a nejdokonalejší a navíc vám jej celý i přivezeme, čili se postaráme o profesionální přepravu až k vám na pozemek, kde jej odborně ustavíme a připravíme k provozu.

Takovýto objekt následně spadá do kategorie mobilní dům celoroční, takže jej můžete obývat 12 měsíců v roce, čili po celý rok. Bude vašim domovem na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Díky moderním technologiím zateplování si můžete být jistí, že zimu přečkáte naprosto bez úhony, hezky v teple, v útulné a krásném prostředí.
pohovka na odpočinek

Celoroční dům můžete obývat 12 měsíců v roce

Po celý rok se můžete těšit ze svého krásné, nového a designově naprosto dokonalého obydlí. Interiér vám zařídíme velice vkusně a líbivě. Používáme pouze nové spotřebiče, všechno je vyráběno přesně na míru, abyste si zde mohli užívat krásné chvíle plné pohody.

§ Takovýto objekt je vhodný pro mladé páry, rodiny s malým dítětem, nebo i se dvěma dětmi, pro starší páry, nebo například na důchod, kde si můžete užívat soukromí a klid.

§ Vysoký komfort bydlení a žádné starosti

Už dlouho jste si lámali hlavu nad tím, jak to udělat, abyste se nemuseli pořád někomu přizpůsobovat? Bydlíte v bytě a chtěli byste se osamostatnit, ale víte, že zřejmě nebudete mít dostatek financí na stavbu domu? Nebo se obáváte toho, že to nezvládnete svépomocí, protože by celá stavba trvala dlouhé roky? Nemůžete si však nechat postavit dům firmou, protože byste se nedoplatili? V tom případě je zde tato jedinečná příležitost. Dům vám postavíme podle vašich představ, provedeme terénní úpravy na místě určení, zajistíme profesionální dopravu domu, ustavíme a připravíme na používání. A to vše za úžasnou cenu!

§ Obydlí připravené k vašemu používání, postavené, luxusní, krásné, úplně nové a za mimořádně nízkou cenu, díky které nebudete muset splácet statisíce měsíčně až navěky.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Útulné bydlení pro každého