Láska

Rodinné štěstí

Co pro vás znamená láska? Pro mě to znamená hodně. Pro mě láska znamená celý svět, protože bez lásky bych nebyla šťastná. Jako dítě jsem vyrůstala ve velmi milující rodině. Byla jsem ráda, že mí rodiče spolu krásně vycházejí a rozumí si se sebou stále. A abych pravdu řekla, tak jsem si vůbec v té době nedokázala představit, že by rodiče byli rozvedení. Tuto možnost jsem si připustila asi až ve svých dvanácti anebo třinácti letech. Nevěděla jsem, že to vůbec jde. Tedy spíše jsem nevěděla, že vlastně nějací rodiče se dokážou rozvést. Já jsem brala rodinu takovou, jako kompletní.

Lásku hledejte všude.

Rodinu takovou, kde je otec matka a děti. Jednoduše láskyplnou rodinu. A já jsem si řekla, že takovou rodinu chci ji mít napořád. Proto jsem si velmi cenila toho, že v našem domě je stále láska a nic špatného, co by naši rodinu mohlo ohrozit. Nicméně ale všechno natrvalo věčně. Jakmile my děti jsme vylétly z hnízda, tak to mezi rodiči přestalo klepat. Vůbec jsme nevěděli, co se to děje.

Mám ráda procházky přírodou.

Potom mi asi došlo, že na vině jsme možná my děti. Rodiče už neměli tolik podnětů s námi, a tak se asi začali hádat. Myslím si, že rodiče se asi nudili. Tak aby se nenudili, hledali různé věci, jak se zabavit. A nejspíš se v mnoha věcech pořádně neshodli, tak se začali hádat. Nebo že by se hádali kvůli něčemu jinému? Vůbec nám nic nechtěli pořádně vysvětlit. Jinak si to vysvětlit nedokážu. Nicméně jsem ale taková, že potřebuji ke svému štěstí spokojenou rodinu. A toho jsem taky chtěla docílit. Byla jsem zvyklá na lásku v rodině a fungující rodiče, tak jsem to tak chtěla mít vždycky. Bohužel ale nejsem žádný psycholog ani vševěd, takže se mi nic nepodařilo. A tak jsem si řekla, že asi rodinná idylka netrvá nikdy věčně. Nyní mám již svou rodinu a říkám si, že třeba taky budu mít štěstí a bude v mé dlouho láska a spokojenost. Máme s manželem dvě děti a chceme pro ně to nejlepší.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rodinné štěstí