Láska

3 Tipy pro spokojený sex

1. Komunikace

Jednou z široké škály nejprobíranějších otázek českého internetu je, jak mít dokonalý sex. Vedou se dlouhé debaty o tom, jaké polohy jsou nejlepší, jak přivést partnera nebo partnerku k nezapomenutelnému orgasmu, či na jakých místech je tento intimní styk nejlepší atp. Odpověď na tyto otázky je velice prostá – komunikace. Teoreticky má být vřelá komunikace základem každého vztahu nebo jednorázového styku. S partnerem byste se měli domluvit, jak to provedete, co máte rádi a kdy jste k dispozici. Z praktického hlediska to je většinou zcela naopak. Lidé spolu nemluví, bezhlavě se vrhnou do akce a následně si stěžují, že sex stál za starou bačkoru. Zamilované páry si pak domýšlí a hádají, co by ten druhý asi chtěl, a sázejí na své šance. Jakožto nezaujatý muž se ptám, proč si spolu nepromluvíte? Slova vyřeší všechno. Slovy dostanete odpovědi na všechny vaše otazníky a smyšlenky. Je mi jasné, že mnohdy to tak lehké určité není, ale my muži máme rozdílný pohled na svět než ženy. Nám je třeba vše říct, protože nemáme telepatické schopnosti. Mluvte spolu, všechno si vyříkejte – 90% neshod vyřešíte jen verbálním spojením.
 lesbická předehra

            2. Ochrana

Uvolněný sex je daleko lepší. Ačkoliv muž podstoupí jisté nepohodlí, za cenu klidné soulože bez obav početí dítěte je to oběť zcela přijatelná. Používejte ochranu – pro pány kondom, pro ženy antikoncepce. Sice vás vrstva latexu neochrání na 100% před „nečekaným bonusem“ vášnivého milování, ale aspoň máte nějakou šanci, než kdybyste byli bez ochrany. Získáte tak pocit bezpečí, uvolněnosti a jste na dalším kroku k skvostnému milování.
 pár v posteli

            3. Zkoušení nových věcí

Je velmi obvyklé, že se dvěma lidem můžou jejich důvěrné chvilky zevšednit. Ze sexu se stane běžná rutina, co postrádá onen plamen lásky, zábavy a chtíče. Lékem k této činnosti je experimentování. Dohodněte se, co byste rádi vyzkoušeli, po čem toužíte a nikdy předtím jste to neuskutečnili. Vytvořte si důvěrnou atmosféru. Dejte si jemnou předehru v podobě masáže, koupele nebo třeba i erotického filmu. Zkuste netradiční polohy a praktiky, o kterých jste mohli dosud jen snít. S tímto úkolem vám může pomoci Kámasútra. Pokud nejste fanoušky přílišné romantiky, pokuste se o něco tvrdšího a netradičního. Zvažte možnost zažití drsného sexu venku – samozřejmě v místech, kde budete mít soukromí. Nicméně není nic lepšího, než vědomí, že vás potencionálně může někdo sledovat, a třeba se i připojit.
 
Druhou stranou mince experimentování je využití této aktivity jako úplatku. Dohodněte se, že když váš přítel či přítelkyně uklidí, nebo uvaří, zažijete něco velkého, co se vám obou bude líbit. Ovšem je třeba myslet na to, aby tento nápad nepřinášel potěšení jen jednomu z páru, nýbrž oběma.

           

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3 Tipy pro spokojený sex